page_banner

produkte

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optiese transceiver

    Die 10Gb / s SFP + SR is ontwerp vir gebruik in 10-Gigabit Ethernet-skakels oor multimode vesel. Hulle voldoen aan SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW en 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I. Digitale diagnostiese funksies is beskikbaar via 'n seriële koppelvlak van 2 drade, soos gespesifiseer in SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optiese transceiver

    10Gb / s verbeterde kleinvormfactor-inplugbare SFP + -ontvangers is ontwerp vir gebruik in 10-Gigabit Ethernet-skakels tot 10 km oor enkelmodusvesel. Dit voldoen aan SFF-8431, SFF-8432 en IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, en 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitale diagnostiese funksies is beskikbaar via 'n seriële koppelvlak van 2 drade. Die optiese transceivers voldoen aan die vereiste van RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optiese transceiver

    10Gb / s verbeterde klein-vorm-faktor-inplugbare SFP + -ontvangers is ontwerp vir gebruik in 10-Gigabit Ethernet-skakels tot 20 km oor enkelmodusvesel. Dit voldoen aan SFF-8431, SFF-8432 en IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, en 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitale diagnostiese funksies is beskikbaar via 'n seriële koppelvlak van 2 drade. Die optiese transceivers voldoen aan die vereiste van RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optiese transceiver

    10 Gb / s Insteekbare SFP + -ontvangers is verbeterde kleinvormfaktore Insteekbare SFP + -ontvangers wat ontwerp is vir gebruik in 10-Gigabit-multikoersverbindings tot 40 km G.652-enkelmodusvesel. Hulle voldoen aan SFF-8431 1, SFF-8432 2 en 10GBASE- ER / EW; ondersteun 4x, 8x en 10x Fibre Channel, sowel as CPRI opsie 2 tot 8, meer as 40 km skakels.
    Digitale diagnostiese funksies is beskikbaar via 'n tweedraadse seriële koppelvlak, soos gespesifiseer in SFF-8472. Die optiese transceivers voldoen aan die vereiste van RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optiese transceiver

    10 Gb / s Insteekbare SFP + -ontvangers is verbeterde kleinvormfaktore Insteekbare SFP + -ontvangers wat ontwerp is vir gebruik in 10-Gigabit-multikoersverbindings tot 40 km G.652-enkelmodusvesel. Hulle voldoen aan SFF-8431 1, SFF-8432 2 en 10GBASE- ER / EW; ondersteun 4x, 8x en 10x Fibre Channel, sowel as CPRI opsie 2 tot 8, meer as 40 km skakels.
    Digitale diagnostiese funksies is beskikbaar via 'n tweedraadse seriële koppelvlak, soos gespesifiseer in SFF-8472. Die optiese transceivers voldoen aan die vereiste van RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC dupleks optiese transceiver

    10 Gb / s Insteekbare SFP + ZR-ontvangers is verbeterde klein vormfaktore Insteekbare SFP + -ontvangers wat ontwerp is vir gebruik in 10GBASE-ZR / ZW tot 80 km G.652-enkelmodusvesel. Hulle voldoen aan SFF-8472 en SFP + MSA, SFF-8431 en SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Deel 15, Klas B en Telcordia GR-468-CORE.
    Digitale diagnostiese funksies is beskikbaar via 'n tweedraadse seriële koppelvlak, soos gespesifiseer in SFF-8472. Die optiese transceivers voldoen aan die vereiste van RoHS.