page_banner

produkte

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC optiese transceiver

Kort beskrywing:

Die 100Gb / s CFP4 is ontwerp vir 100GBASE-SR4 Ethernet. Dit voldoen aan CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 en CAUI-4, en OIF CEI-28G-VSR .. Die optiese ontvangers voldoen aan die vereiste van RoHS.


Produkbesonderhede

Produk Beskrywing

Die SFP-ontvangers is kostedoeltreffende modules met hoë werkverrigting. Digitale diagnostiese funksies is beskikbaar via die tweedraadse seriële bus wat in SFF-8472 gespesifiseer word. Die ontvangergedeelte gebruik 'n PIN-ontvanger en die sender gebruik 'n 1310 nm FP-laser en 1550nm FP-laser om 100Base-LX Ethernet 20km-toepassing te verseker.

Produk funksie

Tot 155 Mb / s data skakels

Warm-inplugbaar

Enkele LC-aansluiting

Tot 20 km op 9 / 125μm SMF

Ingeboude WDM

Enkel + 3,3 V kragtoevoer

Monitoringinterface voldoen aan SFF-8472

Bedryfstemperatuurbereik: -40 ° C tot 85 ° C / -5 ° C tot 85 ° C / -0 ° C tot 70 ° C

RoHS voldoen en loodvry

Toepassing

Vinnige Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

WDM-toepassing

Produk spesifikasie

Parameter Data Parameter Data
Vormfaktor SFP Golflengte 1310nm / 1550nm
Maksimum datatempo 100 Mb / s Maksimum transmissieafstand 20km
Skakelaar Simplex LC Uitsterwingsverhouding 9dB
Sender tipe FP Ontvanger tipe PINTIA
Diagnostiek DDM ondersteun Temperatuurspeling 0 tot 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Krag -13 ~ -7dBm Ontvanger sensitiwiteit <-34dBm

<-34dBm

1

Kwaliteitstoets

2

TX / RX Signaalkwaliteitstoets

3

Koers toets

4

Optiese spektrumtoetsing

5

Senstiwiteitstoetsing

6

Betroubaarheids- en stabiliteitstoetsing

Eindtoets

xinfu

Kwaliteitsertifikaat

safd (2)

CE-sertifikaat

safd (3)

EMC-verslag

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optiese transceiver