page_banner

produkte

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM dubbele koers VCSEL MPO / MTP optiese transceiver

Kort beskrywing:

Die 100Gb / s QSFP28 SR4 is 'n
vierkanaalse, inplugbare, parallelle optiese transceiver en ontwerp vir 100 Gigabit Ethernet-, Data Center-, InfiniBand QDR-, DDR-, SDR- en CPRI10-toepassings. Hulle voldoen aan die QSFP28 MSA-voldoen, IEEE 802.3bm. Die optiese transceivers voldoen aan die vereiste van RoHS-6.


Produkbesonderhede

Produk Beskrywing

Die 100G QSFP28 integreer vier datalane in elke rigting met 100Gb / s bandwydte. Elke baan kan werk met 28Gb / s tot 100m transmissieafstand met behulp van OM4-vesel. Hierdie modules is ontwerp om te werk oor multimode veselstelsels met 'n nominale golflengte van 850nm.

Produk funksie

Tot 28 Gb / s datatempo per kanaal

Warm-inplugbare QSFP28 vormfaktor

4 kanale 850nm VCSEL-skikking en PIN-fotodetektor-skikking

temperatuur in temperatuur: -20 tot 75 ℃

Ingeboude digitale diagnostiese funksies

Enkel + 3,3 V kragtoevoer

Lae kragverbruik <3,5 W

Toepassing

Rack to Rack

Data sentrum

Infiniband QDR, DDR en SDR

100G Ethernet

CPRI 10

Produk spesifikasie

Parameter

Data

Parameter

Data

Vormfaktor

QSFP28

Golflengte

850 nm

Maksimum datatempo

103,1 Gbps

Maksimum transmissieafstand

100m @ OM4

Skakelaar

MTP / MPO

Media

MMF

Sender tipe

VCSEL 850nm

Ontvanger tipe

SPELD

Diagnostiek

DDM ondersteun

Temperatuurspeling

-20 tot 70 ° C (32 tot 158 ​​° F)

TX Skakel elke baan aan

-8,4 ~ 2,4dBm

Ontvanger sensitiwiteit

<-9.2dBm

<-9,2dBm

Kragverbruik

3.5W

Uitsterwingsverhouding

3dB

1

Kwaliteitstoets

2

TX / RX Signaalkwaliteitstoets

3

Koers toets

4

Optiese spektrumtoetsing

5

Senstiwiteitstoetsing

6

Betroubaarheids- en stabiliteitstoetsing

Eindtoets

xinfu

Kwaliteitsertifikaat

safd (2)

CE-sertifikaat

safd (3)

EMC-verslag

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optiese transceiver